Коронавірус у світі: ВООЗ оголосила ситуацію катастрофічною

01 серпня 2020 Життя, Здоров'я
Share Button
Фото: ілюстративне
У Всесвітній організації охорони здоров'я кажуть, що пандемія буде довготривалою. Для цього необхідно посилити глобальні зусилля.

Надзвичайний комітет Всесвітньої організації охорони здоров’я провів екстрене засідання щодо ситуації з пандемією коронавіруса в світі. Про це пише Gazeta.ua.

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєскус заявив, що спалах коронавірусу досі залишається надзвичайною ситуацією, пов’язаною з громадським здоров’ям, тому він оголошує високий рівень тривоги в рамках міжнародних медико-санітарних правил 2005 року.

“Багато країн вважали, що вони подолали найгірше, але зараз борються з новими спалахами. Деякі з них, які були менш вражені в перші тижні, зараз стикаються зі зростаючим числом випадків інфікування і смертей. А деякі, в яких відразу були великі спалахи, взяли їх під контроль”, зазначив очільник ВООЗ.

Також надзвичайний комітет рекомендував державам продовжувати мобілізацію сил для реагування на пандемію коронавірусу, підтримувати всі дослідницькі зусилля, в тому числі шляхом фінансування, а також об’єднати зусилля для забезпечення справедливого розподілу коштів діагностики і вакцин.

Країнам також рекомендують застосовувати пропорційні заходи щодо поїздок, грунтуючись на оцінці ризиків, і регулярно переглядати ці заходи.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі