Львівські медики врятували 55-річного чоловіка з гнійною патологією хребта

04 червня 2021, 22:36 Життя, Здоров'я
Share Button
Фото: Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова
Медики львівської лікарні швидкої медичної допомоги врятували 55-річного чоловіка з Яворівщини, у якого діагностували гнійну патологію хребта.

Малоінвазивно з мікродоступом 3 мм у пацієнта ліквідували гнійні вогнища хребта, звільнивши спинний мозок. Про це повідомили у клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова

Пацієнт звернувся зі скаргами на нестерпний біль в спині, затримку сечі та повне виснаження організму. Попередньо в іншому закладі чоловіку встановили діагноз спондилодисцит, тобто запальний процес в міжхребцевому диску та прилягаючих тілах хребців на декількох рівнях, множинні гнійники навколо хребта та перетискання спинного мозку.

«Для чоловіка це були справжні тортури – і він звернувся за допомогою до нас. Ситуація складна: сечі немає, нирки відмовляють, тиск низький. Зваживши всі ризики, медики прийняли рішення оперувати. Так, із застосуванням сучасних малоінвазивних методик, було ліквідовано гнійні вогнища хребта та звільнено спинний мозок. Операція пройшла вдало, стан пацієнта – стабільний. Сьогодні він уже відчуває значне полегшення та у чоловіка разом з апетитом прокинулось бажання жити та проходити реабілітацію», – розповіли в міській лікарні швидкої медичної допомоги.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі