Магнітні бурі у листопаді: бережіть своє здоров’я

04 листопада 2019 Здоров'я
Share Button
Ілюстративне фото
За даними астрономів у цьогорічному листопаді на нас чекає цілком відчутна магнітна буря в другій половині місяця.

Це випливає із даних Лабораторії рентгенівської лабораторії Сонця ФІАН.

Вплив магнітних бур на наш організм не вигадка, а прогнозувати збурення геомагнітного поля вчені навчилися досить точно.

Початок листопада цього року обіцяє бути доволі спокійним, проте в другій половині-кінці місяця на сонці очікують спалахи.

За даними Лабораторії, до 19 листопада навіть метеозалежним людям турбуватися нема про що – все буде спокійно і на Сонці повний штиль. Вже 20 листопада магнітосфера землі буде неспокійна, а 21 листопада відбудеться помітний спалах на Сонці, що проявиться на нашій планеті як магнітна буря рівня G1 за шкалою магнітних бур. Триватиме вона не менш як 2 дні – 21 і 22 листопада, – але на цьому все не закінчиться: аж до кінця місяця магнітосфера Землі буде неспокійна, хоча до рівня магнітної бурі коливання не дотягнуть.

Як правило, здорова доросла людина не відчуває магнітні бурі такого рівня і, як стверджують медики, на здоров’я вони ніяк не позначаються. Проте існує таке поняття як метеозалежність, коли коливання магнітосфери все ж відчуваються і викликають дискомфорт.

Читайте також: Теплий листопад: у Львові частково призупинили опалення

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі