МОЗ назвало регіони, які потрапляють до “жовтої”, “помаранчевої” та “червоної” зон

31 липня 2020 Життя, Здоров'я, Львів
Share Button
Фото: ілюстративне
До "червоної", "помаранчевої" та "жовтої" зон розповсюдження коронавірусу потрапили адміністративно-територіальні одиниці 8 областей України.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, нагадавши про встановлення чотирьох критеріїв, за якими визначають, до якої зони включать ту чи іншу адміністративно-територіальну одиницю, а саме наповненість ліжок, охоплення тестування, коефіцієнт виявлених нових випадків COVID-19 та динаміка зростання захворюваності, пише УНН.

“Що стосується регіонів, то у нас визначено 8 регіонів, в яких будуть встановлені ті чи інші зони, які перевищили базові нормативи, про які я говорив. Це Вінницька, Волинська, Житомирська, Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська і Чернівецька області”, – зазначив очільник МОЗ.

За його словами, на комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначилися щодо наступних критеріїв, що кожної п’ятниці буде проводитися планова комісія ТЕБ та НС, на якій будуть аналізуватися відповідні показники, а також будет визначатися перелік регіонів, які ввійшли до тієї чи іншої зони.

“Цей перехід буде починатися з понеділка і триватиме тиждень”, – додав Степанов.

Нагадаємо, що з 1 по 31 серпня в Україні продовжено адаптивний карантин, коли всі регіони будуть поділені за кольорами – “зелена”, “жовта”, “помаранчева” та “червона” зони.

У “зеленій” зоні встановлюються загальні правила карантину, у той час, як найбільш жорсткий карантин – у “червоній” зоні. Відомо, що Луцьк, Тернопіль і Кіцманський район в Чернівецькій області були визначені як “червоні” зони.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі