На Львівщині померла хвора на Covid-19 породілля

20 липня 2020 Здоров'я
Share Button
Фото: ілюстративне
28-річна породілля померла від коронавірусу у Жовківській лікарні. Жінка перебувала під апаратом штучної вентиляції легень. Новонароджена дитина - у важкому стані у Львові.

За словами директора Жовківської центральної районної лікарні Ігоря Шевціва, жінка, попри ковід, мала ожиріння й супутні хронічні недуги, лежала під апаратом штучної вентиляції легень, повідомляє Високий замок.

Можливо, некоректно говорити про священнослужителів, які ігнорують правила карантину, — каже кореспонденту «ВЗ» Ігор Шевців, — але якщо ми не об’єднаємо зусилля медиків разом з церковнослужителями у боротьбі проти цієї інфекції, то матимемо такі випадки й надалі. Хворих у Жовківському районі є багато. Хтось — на лікуванні у нашій лікарні чи в інфекційній лікарні у Львові, хтось чекає результатів ПЛР-обстежень, хтось вдома на самоізоляції лікується… Люди ігнорують карантин, легковажно ставляться до передбачених дистанції, масок, у тому числі й священнослужителі. Є такі, хто взагалі не вірить у те, що є такий небезпечний вірус. У селі Деревня Жовківського району захворів священник, який, за словами вірян, «до останнього не вірив в цю хворобу, у її існування…» Віряни просять тепер у Фейсбуку усіх, хто був у контакті з отцем, пройти обстеження на ковід.

Також зазначається, що кореспондентка «ВЗ» зателефонувала у Крехівський монастир до о. Василя Мендруня, щоб дізнатися про точну кількість хворих у монастирі, на що отець Василь відповів:

“Вражений тим, що ви дзвоните з такими питаннями. Наш монастир віддалений і ми живемо окремим життям. Не відповідатиму на запитання, скільки у нас хворих, бо це наше внутрішнє і нікого не має цікавити. Невже у вас в редакції немає цікавіших тем для написання, адже це якесь насильство щодо нас…”.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі