На Львівщині у 9 опорних лікарнях оновлять приймальні відділення

10 вересня 2020, 13:22 Економіка, Здоров'я
Share Button
Фото: ілююстративне
На Львівщині у дев'яти опорних лікарнях оновлять приймальні відділення. Вже у найближчі місяці модернізують приймальні відділення у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова, Львівській обласній клінічній лікарні, 8-мій міській клінічній лікарні Львова, Червоноградській міській лікарні, Дрогобицькій міській лікарні №1, Самбірській районній лікарні, Стрийській районній лікарні, Буській районній лікарні та Новояворівській районній лікарні імені Юрія Липи.

Про це розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, пише Форпост.

Оновлюватимуть приймальні відділення в рамках проєкту “Велике будівництво”. Відтак, кошти йтимуть за програмою співфінансування: держава – область – місцеві бюджети. Загалом на модернізацію передбачено 167,4 млн грн (в тому числі проведення будівельних робіт на суму 100,1 млн грн, закупівля обладнання – 67,3 млн грн).

“Важливо, щоб люди отримували якісні медичні послуги, було необхідне сучасне обладнання та фахівці, які б з ним вміло працювали і лікували пацієнтів! Тому будівництво приймальних відділень має важливе значення для Львівської області, адже забезпечить доступність до всіх медичних послуг та створить комфортні умови для пацієнтів”, – зазначив Іван Собко.

Водночас у департаменті охорони здоров’я області зазначили, що програма модернізації передбачає не лише ремонт відділень, а й закупівлю обладнання, в тому числі і дороговартісного, наприклад, апарати КТ, МРТ, а також ангіографи, йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі