Про небезпечний коронавірус з Китаю попередили українських прикордонників

21 січня 2020 Здоров'я
Share Button
Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) попередило Прикордонну службу, керівників обласних та Київського міського лабораторних центрів МОЗ про ситуацію з коронавірусом в Китаї.

Крім цього, МОЗ нагадує про основні заходи профілактики, яких необхідно дотримуватись при відвідуванні країн, де були зареєстровано випадки nCoV. Як  повідомляє УНІАН, варто уникати тісного контакту з людьми, що мають симптоми гострої респіраторної інфекції; частіше мити рук з милом, особливо після прямого контакту з хворими людьми або їх оточенням; уникати тісного контакту з тваринами на фермах або у дикій природі; люди з симптомами гострої респіраторної інфекції повинні дотримуватися правил поведінки при кашлі (не підходити надто близько до співрозмовників, використовувати одноразові серветки при кашлі та чханні, мити частіше руки, максимально скоротити контакти з іншими людьми).

Нагадаємо,  вірус, який зареєстровано в Китаї, відноситься до групи коронавірусів і провокує в інфікованих ним людей розвиток пневмонії. Перші випадки зараження новим китайським вірусом були пов’язані з гуртовим ринком морепродуктів у місті Ухань.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі