Спалах коронавірусу у ВАКС: інформацію про хворих приховували

05 серпня 2020 Здоров'я
Share Button
Фото: ілюстративне
У Вищому антикорупційному суді зафіксували 5 випадків коронавірусу. Однак суд досі не попередив працівників НАБУ, САП, адвокатів та інших відвідувачів про небезпеку.

Як інформує Obozrevatel, протягом останніх двох-трьох тижнів через ВАКС, у якому працює всього чотири десятки суддів, пройшло щонайменше 20-25 прокурорів САП, які мали спілкуватись із сотнею працівників НАБУ, включно з керівниками цих структур.

Зазначається, що в такий спосіб було порушено не лише закон, але й усі можливі моральні принципи, а фактично всі судді ВАКС, працівники антикорупційної прокуратури та НАБУ мають не лише пройти тести, але й піти на самоізоляцію.

Відомо, що протягом останніх двох місяців було зафіксовано щонайменше три випадки коронавірусу серед суддів, включно з керівництвом суду. Але про це не було офіційно повідомлено навіть адвокатам, які працюють зі справами ВАКС.

Водночас ніхто з працівників САП та НАБУ також не йшов на самоізоляцію через контакти з хворими у ВАКС. “Тобто або там не знали про хворобу і це ще одна історія про чесність ВАКС, або навпаки, знали, але ігнорували ці повідомлення (це вже питання моральності Ситника і Холодницького). Хоча уявити собі, що керівники САП та НАБУ не знали про ці випадки, просто нереально. Тому ми можемо чітко говорити, що всі три антикорупційні органи стали біологічною зброєю в центрі столиці”, йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі