У Харкові вироблятимуть китайську вакцину CoronaVac

14 вересня 2021 Життя, Здоров'я
Share Button
Фото з відкритих джерел
Харківське підприємство «Лекхім» у 2022 році планує запустити виробництво вакцин у наповнених шприцах, зокрема і вакцин проти COVID-19. Вироблятимуть вакцину CoronaVac китайської фармкомпанії Sinovac Biotech.

Про це повідомили у міській раді Харкова.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов заявив, що підприємство збирається вкласти у виробництво вакцин приблизно 25-30 млн євро.

Цьогоріч група «Лекхім» стала офіційним постачальником вакцини CoronaVac в Україні. У компанії зазначили, що у період з 1 січня 2021 року до 31 серпня 2021 року здійснили постачання 8 802 316 доз цього препарату в Україну.

Зокрема, понад 1,9 мільйона доз доставили у межах контракту між АТ «Лекхім» і ДП «Медзакупівлі України». А ще 6,8 мільйона доз привезли у межах контракту з компанією Crown Agents Limited.

Довідка

CoronaVac — вакцина, яку виготовляє китайська компанія Sinovac Biotech. Її головний компонент — нежиттєздатні вірусні частинки. Вони не можуть спричиняти хворобу, але провокують імунну реакцію. Таку технологію використовують для виробництва багатьох інших вакцин, наприклад, проти поліомієліту та дифтерії. 

Зберігати китайську вакцину можна за температури 2-8°C. Для повноцінної імунізації людина має отримати дві дози з інтервалом у два тижні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі