У квітні «Дарниця» поставить в аптеки понад 1,6 млн упаковок парацетамолу

08 квітня 2020 Економіка, Здоров'я
Share Button
Фото: darnitsa.ua
Фармацевтична компанія «Дарниця» почала випуск нових серій препарату «Парацетамол-Дарниця». Впродовж наступних 30 днів до аптек країни надійде понад 1,6 млн упаковок цього лікарського засобу.

Про це повідомляє пресслужба фармацевтичної компанії.

Згідно з глобальною статистикою, близько 80% інфікованих COVID-19 переносять хворобу в легкій формі, залишаючись при цьому вдома. Зазначається, що Національна служба охорони здоров’я Великої Британії опублікувала рекомендації для лікування коронавірусних симптомів у домашніх умовах, де радить хворим COVID-19 приймати парацетамол, щоб знизити температуру – один з двох основних симптомів коронавірусної інфекції. Це призвело до підвищеного попиту на лікарські засоби, до складу яких входить парацетамол.

«Ми стежимо за розвитком епідемії COVID-19 в Україні і вивчаємо досвід колег з інших країн, щоб швидко реагувати на зростаючі потреби в препаратах для лікування симптомів коронавірусу. Більшість національних протоколів країн-членів ЄС щодо лікування рекомендують парацетамол як препарат вибору при лікуванні лихоманки і болю. Тому в березні ми поставили в аптеки 1 млн упаковок «Парацетамол-Дарниця» і в квітні продовжуємо випуск цього ефективного і доступного засобу. Протягом місяця «Дарниця» відвантажить додатково понад 1,6 млн упаковок», – підкреслив голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків.

Нагадаємо, в березні «Дарниця» змінила плани виробництва для першочергового забезпечення населення противірусними та жарознижувальними засобами. У наступні місяці компанія також буде готова задовольнити попит на цей препарат.

Довідково.

«Парацетамол-Дарниця» – лікарський засіб, що має жарознижувальну та помірну знеболювальну дію. Випускається у формі таблеток, дозуванням 200 мг і 500 мг, реєстраційні посвідчення UA 4369/01/01 і 4369/01/03. Ділянка, на якій проводиться лікарський засіб «Парацетамол-Дарниця», відповідає міжнародним стандартам належної виробничої практики (Good manufacturing practice – GMP).

Фармацевтична компанія «Дарниця» заснована в 1930 році. З 1998 року є лідером в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному вираженні. Стратегічні напрямки розвитку портфеля – кардіологія, неврологія і вирішення проблем болю. Продукція «Дарниці» експортується в 16 країн світу.

Читайте також:  В Італію вилетів літак Нацгвардії з допомогою для італійських медиків

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі