У Львові 9-річній дитині зробили операцію на мозку і помістили у живіт кістку з черепа

Share Button
Фото: Фейсбук
Львівські лікарі прооперували 9-річну дівчинку і задля стерильного середовища помістили кістку з черепа в «кишеньку» живота дитини.

Як повідомили у пресцентрі Першого територіального медичного об’єднання Львова, лікарі зробили операцію на мозку 9-річній дитині, а кістку з черепа тимчасово помістили у “кишеньку” в животі дівчинки.

Хвороба дитини розпочалася із застуди, тому батьки лікували дівчинку вдома, однак згодом нежить перейшла у запалення слизової оболонки приносових пазух. 9-річну Аню місяць лікували в амбулаторних умовах, але марно.

До Першого територіального медичного об’єднання Львова дівчинка потрапила у складному стані. Як інформують у пресслужбі, у пацієнтки постійно трималася висока температура, боліла голова, перестала працювати рука та частково ніжка.

«МРТ показує: гній дістався мозку. Діагноз – субдуральна емпієма над лівою півкулею головного мозку. Спеціалісти ЛОР-відділення швидко забирають гнійний вміст із пазух, але позитивний ефект тримається недовго. У Ані починаються судоми. Вона потрапляє у реанімацію», – написали в соцмережі медичного об’єднання.

Після того, як дитину прооперували лікарі ЛОР-відділення, їй зробили декомпресивну трепанацію. Під час втручання забрали велику частину кістки черепа та видалили гній. Аби зберегти кістку у стерильних умовах, хірурги розмістили її у передній черевній стінці дівчинки, попередньо сформувавши там “кишеньку”. Згодом кістку встановили на місце.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі