У Львові керівником «Охматдиту» обрали Олександру Бурду

24 січня 2020 Здоров'я, Львів
Share Button
Олександра Бурда. Фото: Вікторія Андрєєва/«Твоє місто»
Переможцем відкритого конкурсу на посаду директора КНП ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит» обрано Олександру Бурду. Також нових керівників отримають й інші медичні заклади.

Конкурсна комісія Львівської обласної ради учора, 23 січня, дев’ятьма голосами рекомендувала кандидатуру Олександри Бурди.

Тепер ухвалити рішення про призначення Олександри Бурди на посаду має сесія Львівської облради.

Досі Олександра Бурда була виконувачкою обов’язків цього закладу – з тих пір, як у вересні 2019 року коли колишня директорка лікарні Мар’яна Возниця обійняла посаду директора Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ.

Окрім того,  конкурсна комісія визначила переможця і на посаду директора Львівської обласної лікарні відновного лікування. Претендентів було троє. в. о. директора Богдан Блистів, колишній головний лікар цієї лікарні Микола Колачинський і т.в.о. заступника директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Голдун. Саме Андрія Голдуна комісія рекомендувала затвердити облраді директором лікарні відновного лікування.

А в.о. директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ярославу Пилипцю не було з ким змагатися. Очолити центр зголосився лише він. Комісія відхилила його кандидатуру, оскільки у членів комісії було багато претензій до нього. Не погодила й кандидатуру на посаду директора Обласної бази спеціального медичного постачання Юрія Іваськевича.

Не було боротьби і за крісла директорів Львівського обласного клінічного лікувально-діагностичного ендокринологічного центру та Львівського обласного спеціалізованого центру радіаційного захисту населення, бо документи на конкурс подали лише в.о.директора цих закладів – Юрій Вендзилович і Тетяна Пошивак. Їх конкурсна комісія і рекомендує на посади директорів. Вони отримали дев’ять «за» від членів конкурсної комісії.

Читайте також: Львівський перинатальний центр отримав керівницю

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі