У МОЗ планують скоротити термін тестування на Covid-19

20 жовтня 2020 Здоров'я
Share Button
Фото: ілюстративне
Міністерство охорони здоров'я має намір скоротити термін тестування на коронавірус за рахунок приватних лабораторій. На їх залучення вже виділено 100 мільйонів гривень.

Про це заявив глава МОЗ Максим Степанов, повідомляє “РБК-Україна“.

Він зазначив, що матеріали з міст, де є проблеми з тестуванням, будуть відправлятися в інші регіони, де таких проблем немає.

“Ми будемо мати відповідні договори з приватними лабораторіями, і відправляти туди (матеріали – ред.) на сам процес тестування, які знаходяться в лабораторіях. Таким чином, ми максимально розвантажимо наші лабораторні центри і максимально зменшимо кількість днів, які іноді чекають наші громадяни на результат тестування”, – сказав Степанов.

За його словами, наразі проблеми з тестуванням спостерігаються в Києві, Донецькій, Одеській, Дніпропетровській, Харківській областях. При цьому є регіони, такі як Закарпатська і Кіровоградська області, де лабораторії обробляють всі тестування.

Нагадаємо, за останню добу в Україні підтвердили 5469 нових випадків коронавірусу. Найбільше заражень в Києві, Харківській, Полтавській областях.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі