У сусідніх з Україною державах ввели повсюдний карантин

10 березня 2020 Здоров'я
Share Button
Ілюстративне фото
Чехія та Польща, Румунія, Словаччина – держави, які межують з Україною, йдуть на повсюдний карантин.

Про це інформує видання Мukachevo.net.

Так, Чехія та Польща йдуть на карантин через коронавірус. У країнах скасовуються масові заходи, а також навчання в школах.

В принципі, все так само, як і у сусідніх Словаччині та Румунії. Щоправда, кількість хворих на китайський коронавірус у Чехії сягла 40 людей – епідемія може поширитися і на Закарпаття, адже велика кількість заробітчан працює саме в Чехії.

Поляки, окрім іншого, вводять посилений контроль на своїх кордонах. Це стосується рубежу із Чехією та Україною.

В Румунії вже заборонили авіасполочунення з Італією, а людей які прибули із зон-ризиків одразу ж відправляють на карантин.

Прем’єр-міністр країни Людовік Орбан повідомив, що уряд прийняв рішення скасувати усі заняття у школах та дитячих садочках з 11 березня до 22 березня включно. Також скасовано і повітряне сполучення з Італією. Люди, які приїхали з Італії, Китаю та Південної Кореї одразу ж мають бути поміщені на обов’язковий карантин.

Міністерство здоров’я Румунії повідомляє про 15 випадків зараження китайським коронавірусом і всі вони пов’язані із Італією. Крім авіасполочення у Румунії скасовані усі автобусні рейси до Італійської Республіки.

Що стосується Словаччини, то там запроваджують карантин по всій країні. Школи у Братіславі та Жиліні вже пішли на карантин, на черзі – усі решта міста. Також уряд Словаччини найближчим часом прийме рішення щодо масових заходів.

У Словаччині вже зафіксовано сім випадків грипу СOVID-19. Також літніх людей проінформували і закликали уникати людних місць, а також громадських закладів харчування.

Читайте також: Wizz Air скасовує рейси до Італії та Ізраїлю

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі