Українців, які залишились у Китаї, планує забрати літак ФК «Шахтар»

24 лютого 2020 Здоров'я
Share Button
Фото зі сторінки Володимира Зеленського
ФК «Шахтар» веде підготовку до відправлення свого літака в Китай за іншими українцями, що залишилися там, і очікує всіх необхідних погоджень, цей процес особисто контролює президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомив генеральний директор клубу Сергій Палкін, інформує Інтерфакс-Україна.

«Зараз триває підготовка. Хочу вам сказати, що це доволі трудомісткий процес збору документів та погоджень. У ньому задіяні різні державні служби, як в Україні, так і в Китаї. Процес відбувається під особистим контролем президента України Володимира Зеленського. Він докладає максимум зусиль, щоб Анастасія Зінченко та українці, що залишилися в Ухані, змогли найближчим часом повернутися додому», – сказав він.

Читайте також: Львів’янка закликає писати листи на підтримку евакуйованих українців з Китаю

Палкін повідомив, що «Шахтар» з керівництвом свого партнера компанії SkyUp займається підготовкою борту. «Зможемо вилетіти, тільки-но буде улагоджено всі адміністративні питання і отримано необхідні дозвільні документи», – вказав він.

Читайте також: Евакуація українців з Китаю: в уряді відповіли на поширені запитання

Палкін наголосив, що клуб готовий відправити літак і хоче це зробити якомога швидше. «Хочемо повернути Анастасію Зінченко та інших українців, які залишилися в Ухані. Вчинок Насті, яка відмовилася залишити свого собаку, зачепив серця багатьох людей і нікого не залишив байдужим», – зазначив він.

Читайте також: Зеленський запевнив: коронавірус в Україну не потрапить

Нагадаємо, 20 лютого в Україну прибув літак з українцями з Китаю. На борту було 47 українців. Зараз евакуйовані українці перебувають на карантині у Нових Санжарах на Полтавщині. Повернення українців з Китаю супроводжувалось акціями протесту.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі