В Умані ввели посилений карантин на період паломництва хасидів

17 вересня 2020 Життя, Здоров'я
Share Button
Фото ілюстративне
У місті Умань посилили протиепідемічні заходи.

У місті Умань Черкаської області запровадили посилені протиепідемічні заходи. Вони діятимуть до 23 вересня. Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

“В Умані запровадили  посилені протиепідемічні заходи. Їхнє виконання контролюють фахівці міськрайонного управління Держпродспоживслужби Черкащини. Посилені заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції в Умані триватимуть до 23 вересня”, — йдеться у повідомленні.

Зокрема, відділ житлово-комунального господарства встановив щити про заборону купання у водоймах, а також чотири біотуалети в громадських місцях.

На кількох вулицях, якими пересуваються прочани, нанесли маркування безпечної дистанції.

“Проводиться постійний контроль за благоустроєм в зоні святкування… На 26 майданчиках встановили 104 контейнери для сміття, які обслуговує дев’ять одиниць автотранспорту”, — додають у повідомленні.

Щоденно проводиться дезінфекція автомобілів поліції, сміттєвозів, контейнерів для сміття та обладнаних для них майданчиків.

Від 8 вересня щоденно прибирають та миють шість вулиць у районі святкування, дезінфікують місця загального користування семи будинків КНП “Уманське РЕУ №3”.

“Створені запаси деззасобів, антисептиків для рук, рідкого мила, спецодягу, засобів індивідуального захисту для працівників комунальних служб. На це з міського бюджету виділили  337 тис. грн”, — зауважують в ОДА.

Представники Міжнародного благодійного фонду імені рабі Нахмана визначили кількість прочан,  які можуть перебувати в культових спорудах. Встановлено інформаційні табло щодо протиепідемічних заходів. Повсюдно поширюють листівки-пам’ятки.

“Культові споруди забезпечені безконтактними термометрами, одноразовими рушниками, санітайзерами, антисептиками для рук, рідким милом, деззасобами, пульверизаторами для деззасобів. Розроблений графік дезобробок, план схеми розміщення  відвідувачів”, -— додали у пресслужбі ОДА.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі