З підозрою на Сovid-19 госпіталізували пенсіонерку, що повернулася з Польщі

27 березня 2020 Здоров'я, Львів
Share Button
Пенсіонерку, яка нещодавно повернулася у місто Новий Розділ із Польщі, госпіталізували до Львівської інфекційної лікарні з підозрою на коронавірус.

Про це повідомила заступник головного лікаря з медичної частини міської лікарні Нового Роздолу Ольга Шелудько, інформує «Розділля ТБ».

«Цієї ночі бригада львівських медиків приїхала на виклик до мешканки Нового Роздолу. При обстеженні львівські медики виявили, що стан здоров’я пацієнтки підпадає під підозру інфікування Сovid-19. Йдеться про старшу жінку, яка не так давно повернулась з Польщі. Її забрали до обласної інфекційної лікарні.

Жінка проживає із сином, у якого медики взяли підписку про самоізоляцію. Дотримання умов карантину контролюватиме і поліція.

Ми очікуємо на офіційні результати аналізів даної пацієнтки, які мають зробити у Львові», – повідомила Шелудько.

Також у міській лікарні зауважують, що офіційних результатів по першому випадку ймовірного інфікування Сovid-19, 26-річного новороздільчанина наразі зі Львова не надходило.

Медики закликають усіх суворо дотримуватись умов карантину. Ці тимчасові, вимушені речі дозволять стримати поширення коронавірусу серед місцевої громади.

Читайте також: Майже всі інфіковані к-вірусом на Рівненщині відвідували церкви

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі