Аби краще росло: київське Динамо «підпалило» траву на стадіоні

06 травня 2020 Життя, Трафунки
Share Button
Фото: Facebook
Футбольний клуб «Динамо» Київ вирішив в оригінальний спосіб привернути увагу до проблеми пожеж в Україні.

Про це повідомив клуб у Facebook.

«”ФК “Динамо” Київ прийняв рішення випалити траву на своєму домашньому полі, аби вона краще росла у наступному сезоні. Ми слідуємо старій добрій традиції палити сухостій, покладаємо на цей процес великі сподівання і рекомендуємо зробити те саме на стадіонах “Олімпійський” та “Арена-Львів”. Правда ж маячня? Ми теж так думаємо! У такий спосіб ми хочемо привернути увагу до підпалів на полях значно більших за футбольні», – йдеться у повідомленні.

Свій пост «динамівці» супроводили відфотошопленими фото. Футболісти закликали українців бути свідомими: повідомляти в поліцію про випадки підпалів та відмовитися від пагубної традиції палити сухостій.

У квітні Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила, що від початку року пожежі знищили майже 18 тисяч гектарів екосистем, пожежники закликають не палити сухої трави, бо якщо ситуація із загоряннями не зміниться, то до кінця року вигорить вся країна.

Нагадаємо, Верховна Рада у квітні ухвалила законопроєкт 2339, який збільшує штрафи за спалювання сухої рослинності в екосистемах України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі