До України вирушив перший потяг маршруту вантажоперевезень “КНР-Європа”

24 жовтня 2020 Життя
Share Button
Фото: з відкритих джерел
Перший потяг в рамках маршрутів залізничних вантажоперевезень "КНР-Європа" у п'ятницю, 23 жовтня, відправився із міста Цзіньхуа провінції Чжецзян на сході КНР до Києва.

Про це повідомляє “УНН” з посиланням на видання “Сіньхуа”.

“Очікується, що через 15-18 днів потяг доставить до столиці України 86 стандартних контейнерів із товарами загальною вартістю 4,6 млн доларів США. У майбутньому товарні потяги будуть перевозити із КНР в Україну металеві вироби, товари загального призначення і електроінструменти, а у зворотному напрямку – деревину, корисні копалини і сільгосппродукцію”, – йдеться у повідомленні.

Як інформують у митниці, за підсумками перших трьох кварталів цього року обсяг зовнішньої торгівлі провінції Чжецзян з Україною зріс на 6,8% у річному обчисленні до близько 2,09 млрд доларів США.

“На тлі поширення пандемії, поїзди у рамках маршрутів вантажоперевезень “КНР-Європа” грають ключову роль у наземному сполученні між відповідними країнами, про що свідчить зростання кількості відправлень поїздів, обсягів перевезених вантажів і відкриття нових маршрутів. У даний час місто Цзіньхуа регулярно відправляє вантажні поїзди по 13 маршрутам перевезень “КНР-Європа”, – зазначається у повідомленні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі