Евакуйовані українці потребують книжок, тенісного стола і концерту, бо скучно на карантині

22 лютого 2020 Життя, Здоров'я
Share Button
Фото: Oleksandr Makhov
Евакуйовані з Китаю українці, які перебувають у медичному центрі Нацгвардії «Нові Санжари» скаржаться на те, що не мають чим зайнятися там.

Про це розповів у Facebook журналіст Олександр Махов, який супроводжував українців з Уханя і разом з ними перебуває на карантині.

«Звернення до українців з санбази Нацгвардії. Ви знаєте, що я разом з пасажирами перебуваю на обсервації і виходити з будівлі нам заборонено, а розваг ніяких. Маю три пропозиції!», – написав Олександр Махов.

У відео він розповів, що «у них там не багато розваг, бо не можуть виходити за межі цієї будівлі».

Звернення до українців з санбази Нацгвардії. Ви знаєте, що я разом з пасажирами перебуваю на обсервації і виходити з будівлі нам заборонено, а розваг ніяких.Маю три пропозиції!

Gepostet von Oleksandr Makhov am Freitag, 21. Februar 2020

«Ми можемо або в кімнатах перебувати, або в коридорах. З розваг – це телефон і телевізор. Погодьтеся, так собі факт. Тому маю три пропозиції. Перша пропозиція: я знаю, що серед моїх підписників є багато військових, письменників, людей, які полюбляють літературу. Ви можете відправити нам книжки. Тут 80 людей пасажирів, 20 людей екіпажу. За два тижні їм буде чим зайняти себе. Тут є приміщення, де можна встановити настільний теніс. Як би ви надіслали його, то було б дуже добре. Влаштували б турніри між собою, навіть міжнародні турніри, бо є іноземні пасажири. І третя пропозиція: закликаю полтавські колективи, аби ви приїхали під стіни цього закладу в Нові Санжари, під контрольно-пропускний пункт і влаштувати для пасажирів і членів екіпажу невеличкий концерт. Я думаю, що люди б були задоволені такою підтримкою», – сказав  Олександр Махов.

Нагадаємо, львів’янка закликає писати листи на підтримку евакуйованих українців з Китаю.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі