Харківський музикант став лауреатом американської премії

23 січня 2022, 22:26 Життя
Share Button
Фото: Вечірній Харків
Тарас Куценко отримав нагороду у номінації «Найкращий оригінальний саундтрек».

Харківський диригент, режисер та композитор Тарас Куценко став лауреатом американської премії Silver Mask у Лос-Анджелесі.

Як повідомляє Вечірній Харків, нагороду музикант отримав за музику до проекту Magic Song («Чарівна пісня») виробництва Pier 5 LLC USA.

У 2013 році Тарас Куценко заснував у Харкові оркестр «Віртуози Слобожанщини» і став директором та головним диригентом музичного колективу, який незабаром набув популярності.

У 2018 році Куценко (творчий псевдонім Terry Heimat) став професором університету Чжанцзяцзе в Китаї та заснував там філармонічний оркестр, яким тепер керує.

Саме там і народилася ідея проєкту Magic Song, який був створений як інтерпретація знаменитого «Щедрика» українського композитора Миколи Леонтовича.

“На початку 2021 року я познайомився зі знаменитим музичним продюсером та сценаристом Алексом Сіно. Він – вихідець з України, понад тридцять років живе у США, доктор філософських наук Нью-Йоркського університету, автор книг та наукових статей. Минулого року ми зробили з Алексом Сіно спільний проєкт за його сценарієм – короткометражний фільм Stay, який вийшов у США та вже удостоєний нагород різних фестивалів”, – розповів Тарас Куценко.

Після цієї спроби Куценкові та філармонічному оркестру Чжанцзяцзе запропонували довгострокову співпрацю. Першим сумісним музичним проектом став Magic Song.

Тарас Куценко виступив автором композиції та режисером проекту. Magic Song була удостоєна премії Лос-Анджелеського фестивалю Silver Mask у номінаціях «Найкращий оригінальний саундтрек» та «Найкращий продюсер». Крім того, проект отримав нагороди у п’яти категоріях премії Red Dragon Creative Awards у Техасі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі