Італійський патологоанатом розповів, що відчуває людина на штучній вентиляції легень

06 квітня 2020 Життя
Share Button
Фото ілюстративне з відкритих джерел
Послання медика скероване до тих, хто нарікає на карантинні обмеження і не думає, що все може бути набагатол гірше. А виклала його у мережу головна редакторка "Української газети в Італії" Маріанна Сороневич.

“Слова італійського паталогоанатома зворушили мене до глибини душі”, – пише вона.

“Я не можу сидіти вдома 40 днів! …” – Не хвилюйтеся, лікарі введуть вам у глотку трубку, подібну до тієї, якою ви поливаєте город, а потім проштовхнуть її по трахеї вниз…

Вам продуватимуть легені протягом 15 днів, а ви будете нерухомо лежати у ліжку. Самотній! Під легкою анестезією, із пневмонією та лихоманкою 39 градусів.

У вас буде 15/20 днів щоб дивитися лише в стіну напроти. Вам ставитимуть крапельниці, мірятимуть тиск, температуру та насичення крові киснем.

Вам братимуть кров не тільки із вен, але із артерій, а вони розташовані набагато глибше і їх тяжче знайти.

Ви ходитимете по великому під себе, або, якщо встигатимете, то у судно. Вам вставлять катетер у сечовий міхур.

Від лежання, у вас з’являться пролежні, які можуть бути глибокими, аж до кістки. Смердючі і болючі.

Коли вийдете із лікарні, вам доведеться довго приймати ліки.

У вас будуть довготривалі запалення та довгі страждання.

У гіршому випадку, ви можете заразитися якимись стійкими бактеріями, але це не важливо – вам лише 20 років, ви маєте усе життя на лікування.

Приємної прогулянки!

Ааа! Забув постскриптум.

Все це станеться, якщо буде місце у лікарні та вільний апарат штучної вентиляції легень”.

“Тобто, якщо ви живете в Україні, а не в Італії, Іспанії, чи Німеччині, у більшості випадків вас омине подібна доля, бо апаратів штучної вентиляції легень просто на всіх не вистачить…. Ви згаснете у ліжку свого дому, – зауважує Маріанна Сороневич. – Ці слова здаються вам перебільшеними? Це лише тому, що епідемія ще не розгорілася у вашому місті у повну силу”.

Цей пост італійського паталогоанатома, наголошує вона, присвячений тим, хто жартує із небезпекою зараження коронавірусом, несвідомим, неосвіченим, тим, хто вважає себе розумнішими за інших. Тим, хто вважає небезпеку хвороби перебільшеною. Тим, хто не вірить епідеміологічним новинам і не бачить незліченних трун, яким вже нема місця на кладовищах. Усім тим, хто продовжує не виявляти громадянську відповідальність та повагу до безпеки інших.

“Залишайтеся вдома! Бережіть ваше, та життя бльзьких вам людей”, – резюмує Маріанна Сороневич.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі