Коли в Україні будуть дощі та сніг: синоптик розповів про погоду в листопаді

29 жовтня 2020, 04:55 Життя
Share Button
Фото: ілюстративне
У листопаді українцям не варто очікувати уттєвого похолодання. Середня місячна температура повітря в листопаді по Україні становитиме 0 ... + 7 ° С Абсолютний максимум температури повітря сягатиме + 16 ... + 24 ° С в Чернівецькій, центральних, південних областях та в Криму місцями +25 ... + 29 ° С. Абсолютний мінімум буде -15 ... -24 ° С, у північних, східних, Дніпропетровській та Запорізькій областях місцями -25 ... -31 ° С, на півдні Криму та Одещині -8 ... -13 ° С.

Про це повідомляє “Meteoprog“.

У листопаді в більшості областей відбудеться перехід середньої добової температури повітря через + 5 ° С в бік зниження, місцями на півдні Одеської області і Криму в грудні, в гірських районах, на сході і північному сході країни в кінці жовтня, йдеться у повідомленні.

Середнє місячна кількість опадів становить 30-61 мм, в Карпатах і на Закарпатті до 62-142 мм.

Водночас в Укргідрометцентрі відзначають: середня місячна температура в листопаді цьогоріч буде коливатися в межах + 1 … + 8 ° С (у горах 0 … + 3 ° С), що в західних областях близько до середніх багаторічних значень, на решті території – на 1-1,5 ° С вище середніх багаторічних значень.

Місячна кількість опадів очікується в східних і Сумській областях дещо менше норми – 28-32 мм, на решті території в межах середніх багаторічних значень – 37-65 мм, в горах до 110 мм.

За прогнозами народного синоптика Володимира Деркача, на початку листопада підуть дощі. Але вже в середині місяця погода зміниться і покращиться. Правда, температура повітря відчутно знизиться і протримається такий до другої декади місяця. Потім знову очікуються дощі, місцями з переходом в сніг. У третій декаді листопада температура знизиться, але не сильно: мінуси стовпчик термометра показуватиме вночі і зрідка вдень.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі