Літак з евакуйованими українцями з Китаю приземлиться у Львові

18 лютого 2020 Життя, Здоров'я, Львів
Share Button
У львівському аеропорту приземлиться літак, на якому повернуть українців з Уханю. Боїнг компанії "SkyUP " сяде у Львові вранці 20 лютого. Перед тим здійснить проміжну посадку в Алмати.

Відомо, що  урядовці вже провели онлайн-конференцію з тими, хто повертатиметься з охопленого вірусом регіону, щоби розповісти їм подробиці евакуації та умови перебування на карантині. Про це повідомляє ТСН.

Чотирма автобусами під охороною поліції та Нацгвардії  перевозитимуть до місця карантину евакуйованих з Уханя українців. Аби не провокувати паніки, не кажуть лише одного, де розмістять цих людей. Стало відомо лише, що це може бути десь у Львівській області. Адже саме у Львові приземлиться літак. За словами директора тамтешнього аеропорту, борт сяде на окремий перон, неподалік військового аеродрому, подалі від інших терміналів. Евакуйованих українців оформлять за спрощеною процедурою і з трапу одразу посадять в автобус. Присутність персоналу буле мінімальна. Працівникам аеропорту нададуть захисні біокостюми. Санітарна служба надасть необхідне захисне оснащення та проведе дезінфекцію.

Українці, які понад три тижні чекають повернення додому, уже підписали згоду на проходження 14-денного карантину.  У Міністерстві охорони здоров’я наголошують, ідеться про ізоляцію здорових людей. Тих, у кого буде температура чи кашель – на борт не візьмуть. Якщо вже в Україні в когось із них виявлять захворювання, то ізоляція продовжиться ще на 14 днів із моменту підтвердження. Де саме триматимуть хворих, не кажуть.

Водночас, як повідомив Голова ДСНС Микола Чечоткін, всі підрозділи ДСНС, Нацполіції та Нацгвардії готові до виконання своїх завдань за призначенням під час евакуації українців з китайського міста Ухань. Починаючи із зустрічі, супроводу та охорони місця перебування евакуйованих громадян.  Також буде розгорнуто оперативний штаб, який координуватиме дії усіх органів, що залучаються до виконання завдань на місці проведення обсервації.

“Від ДСНС під час евакуаційних заходів всього буде залучено 33 чоловіка особового складу та 12 одиниць техніки”, – зауважив Микола Чечоткін.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Львівський аеропорт готовий прийняти борт з українцями, які прибудуть з Китаю. Однак їх розміщення у Львові чи області не розглядалось.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі