Львів’ян запрошують на благодійний концерт, щоб врятувати життя іконописиці Тетяні Думан

31 серпня 2019, 15:30 Життя
Share Button
Тетяна Думан. Фото: Фейсбук
16 вересня у Львові відбудеться концерт «Усміхайся, малюй, живи!» задля порятунку життя художниці-іконописиці та волонтерки Тетяни Думан,  у якої медики діагностували гліосаркому (пухлина мозку). Концерт відбудеться у палаці культури залізничників «Рокс» о 19:00 годині.

Запрошення-подяки на благодійний концерт «Усміхайся, малюй, живи!» можна замовити і придбати за телефоном: +38 068 420 88 74, зазначають друзі художниці.

Також усі небайдужі можуть перерахувати пожертву на картку ПриватБанку: 5168 7453 2218 2384 (одержувач платежу – Думан Василина Михайлівна, рідна сестра Тетяни).

Пані Тетяна – дружина відомого художника – іконописця Лева Скопа.

«За всі роки війни вони з чоловіком допомагали і робили все можливе для перемоги! Допомагали, як на фронті, так і у госпіталі. Я бачив на власні очі, коли вони приходили до госпіталю і підтримували хлопців морально та психологічно, малювали для них ікони. А зараз вони потребують допомоги!!!», – каже знайомий подружжя Артур Киреев.

«Ми маємо з вами зробити все можливе для того, щоб пані Тетяна одужала та раділа життю і надалі надихала нас своєю творчістю і незламним духом», – додає він.

Фото: Фейсбук

Як повідомила сестра Тетяни Василина Думан, з понеділка починають лікування у кліціні в Замосці (Польща). Паралельно надсилають документи по клініках в Німеччину.

«По грошах – в Польщі нас чекає курс радіотерапії близько 25 000 злотих, маємо ще оплатити оцю зроблену гістологію, можливо призначать ПЕТ-КТ та додаткове лікування. Тож остаточну суму знатиму вже у Замосці», – зазначає Василина.

Щодо Німеччини, каже сестра, все залишається як було – «розсилаєм документи і чекаємо на кошториси. За попередніми обрахунками для лікування там треба мати від 30-35 тисяч доларів. Таку суму озвучували Танині друзі ще тоді після операції, коли дізнавались за алгоритм втрапляння на лікування у Мюнхені».

За її словами, на Польщу грошей мало б вистачити, але на продовження лікування в Німеччині поки замало.

Разом з тим, додає сестра, Тетяна не полишає пензля і продовжує малювати ікони. «Таня з Левком закінчують Святу родину. Таня малює ангеликів», – радіє Василина.

 

Фото: Фейсбук

Фото: Фейсбук

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі