Львівські вчителі тиснуть на учнів поганими оцінками за «домашку для батьків»

14 листопада 2019, 12:10 Життя, Львів
Share Button
Фото ілюстративне
У ЛМР наголошують, що домашні завдання у вигляді "нехай батьки проголосують за наш проєкт на сайті Бюджету міських ініціатив" є грубим порушенням закону і закликають педагогів не перевищувати своїх повноважень.

У соцмережі Фейсбук користувачі зі Львова жваво обговорюють дивну ситуацію, коли діти різних шкіл міста приходять додому з домашнім завданням “Батьки повинні проголосувати за проєкт нашої школи на сайті Бюджету міських ініціатив”. Люди масово скаржаться, що вчителі не просять, а змушують робити це.  Перевіряють, чи проголосували батьки, і навіть виставляють за таку “домашню роботу” оцінки.

ІП Діло звернувся за коментарем до заступниці міського голови з гуманітарних питань, в.о. директора департаменту гуманітарної політики ЛМР Галини Слічної з приводу цієї ситуації.

“Для мене це неприємна новина, я вражена, що деякі вчителі вдаються до такого невдалого “креативу”, – сказала Галина Слічна. – Звісно, це самодіяльність окремих навчальних закладів. Ніхто у відділі освіти ЛМР не надавав педагогам розпоряджень чи рекомендацій стосовно таких недолугих “домашніх завдань”. Голосувати чи ні – виключно воля самих батьків, жоден вчитель чи директор не має права їх до цього змушувати, тим паче лякати оцінками. Прошу педагогів зважити на цей факт, не перевищувати своїх повноважень і не порушувати закону”.

Довідково.

Бюджет міських ініціатив дозволяє кожному мешканцю Львова взяти участь у вирішенні питання, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані за кошти міського бюджету. Більшість львівських шкіл теж реєструють свої проекти і змагаються за кількість голосів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі