Мовний скандал: нова «Міс Україна» заявила, що не розмовлятиме українською

30 вересня 2019 Життя, Культура
Share Button
Фото: Instagram
«Міс Україною-2019» цього ркоу стала 24-річна студентка Київського інституту міжнародних відносин Маргарита Паша. Вона відмовляється комунікувати українською мовою.

Дівчина працює моделлю, займається спортом і є активною в Instagram. Після перемоги на конкурсі краси шанувальників у неї додалося, їх вона радує новими фото у соцмережі.

Як пише Префікс Блог, цього разу Маргарита показала фото, на якому з’явилася в цікавому образі. Дівчина знялася у рваних джинсах і короткому топі з принтом, поверх якого накинула білий піджак. При цьому на голові моделі її корона, волосся розпущене, а на обличчі яскравий макіяж.

У підписі до фото Маргарита розповіла про закони, за якими вона живе. Це, наприклад: «Поводься з іншими так, як хочеш, щоб вони чинили з тобою», «В житті все повертається бумерангом», «У кожної людини своя правда, своє бачення світу» та інші.

Крім того, вона заявила, що має право висловлюватись російською мовою, а також додала до свого посту хештеги, які були російською та англійською мовами, а українською взагалі не було.

«Я маю право викладати свої думки якою хочу мовою (чи закон України не дозволяє мені думати російською!?) якщо когось не влаштовує – відписуємося!», – написала дівчина.

На даний момент «Міс-Україна» Маргарита Паша закрила публічність свого профілю в Інстаграм, зробивши його приватним.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі