На Львівщині відкрили дитячий будинок сімейного типу

14 січня 2022, 22:20 Життя, Львів
Share Button
Фото: ЛОДА
Усього в новоствореному дитячому будинку проживає 5 дітей.

14 січня в селі Наварія, що входить до Пустомитівської територіальної громади, урочисто відкрили перший дитячий будинок сімейного типу, повідомляє пресцентр ЛОДА.

Усього в новоствореному ДБСТ зараз проживає 5 дітей. Загальна кількість дітей у ДБСТ не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних дітей.

«Новий ДБСТ в Наварії заснований переселенцями з Луганщини. Приємно відзначити, що люди, для яких зміна місця проживання стала певним викликом, змогли попри все взяти на себе велику соціально значиму місію та стати вихованцями для трьох прийомних дітей. Будинок перебуває під пильним наглядом громади, міського голови. Це означає, що сім’я може повністю розраховувати на підтримку з боку органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

Діти проживатимуть у будинку до 18 років. Якщо вихованець вступить на навчання у професійно-технічний чи вищий навчальний заклад, то терміном до його закінчення.

Сам житловий будинок має два поверхи. Там є шість спалень, три ванні кімнати, санвузол, вітальня, кухня, три гардеробні, два коридори, тамбур, паливна.

Діти мають спальні письмові та комп’ютерні столи, шафи для одягу, книжки та іграшки, інвентар для занять спортом. ДБСТ оснащений усіма необхідними комунікаціями: є світло, вода (власна свердловина), твердопаливний котел, інтернет.

Будівництво будинку стартувало наприкінці 2018 року. Загальна вартість будівництва – майже 4,5 млн гривень.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі