На львівських парковках з’явиться новий дорожній знак

31 жовтня 2019 Життя, Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
31 жовтня на пленарному засіданні ЛМР депутати підтримали внесення змін до ухвали «Про запровадження у м. Львові експериментальних дорожніх знаків».

Проектом передбачено уніфікувати дорожні знаки і розмітку для позначення місць, призначених для паркування авто, в яких батьки везуть дітей та немовлят.

«Ці зміни розроблені спільно управлінням транспорту та робочою групою з впровадження ініціативи ЮНІСЕФ «Місто дружнє до дітей та молоді». Зміни пропонують запровадити гендерну нейтральність та забезпечити додаткові можливості для паркування».

Голова комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова Юлія Гвоздович нагадала, що на попередньому знаку, затвердженому у 2017 році, була намальована жінка з візочком. «Очевидно, що питання батьківства – це не є лише питанням жінок, тому ми вирішили доопрацювати цей дорожній знак. Я особисто виїжджала разом з управлінням транспорту на місця, де будуть нові знаки. Ми поставили собі за мету розмістити їх біля великих супермаркетів, щоб родина, яка їде з дитиною, мала більше місця, аби вивантажити дитячий візочок. Ми маємо уже домовленості з певними супермаркетами, вони готові надати окремі місця, але просять затвердити уніфікований дорожній знак».

Читайте також: В Україні за перевезення дітей без автокрісла каратимуть штрафом

Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич під час обговорення запропонував подати нові знаки до Міністерства внутрішніх справ на затвердження.

«Ми повинні працювати в правовому полі, тому прошу подати експериментальні знаки до МВС, щоб вони були у системі дорожніх знаків. Позаяк, поліція не може притягувати до відповідальності за їх порушення».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі