На ремонт 2 туалетів на КПП “Тиса” витратять 8,5 млн гривень. Відео

08 серпня 2020 Життя
Share Button
Фото: ілюстративне
На контрольно-пропускному пункті "Тиса" відновлять 2 туалети. Роботи розпочали у вбиральні на виїзді з України.

Про це йдеться у сюжеті Суспільного з посиланням на закарпатську митницю.

Зазначається, що за проєктом на нього спрямують 4 мільйони 200 тисяч гривень. Ще один туалет мають побудувати на в’їзді до України за 4 мільйони 300 тисяч. Вбиральня на українському боці не працювала майже два роки через ґрунтові води, які її затоплювали.

Нову вбиральню роблять на місці старої. Загальна площа туалету на виїзді з України буде понад 75 квадратних метрів. За словами робітників, облаштування вбиральні буде сучасним: з пеленальною кімнатою, де зможуть перебувати дві мами. Кажуть, буде 3 чоловічих та 4 жіночих, а також технічна зона. Завершити роботи в одному планують до кінця року і тоді приступити до іншого.

Керівництво закарпатсько митниці зазначає, що будівельники демонтували стару вбиральню, залили перекриття і почали монтувати стіни. У вбиральнях передбачено зробити антивандальні рукомийники, антивандальні туалети.

“Вартість одного антивандального туалету — близько 40 тисяч гривень, — пояснив Сергій Дуран. — Тобто ви можете це все порахувати. Окрім того, воно є все в кошторисі. Проєктно-кошторисною документацією було передбачено 4,2 та 4,3 мільйони гривень на один туалет із одного боку, а також на туалет в’їзного напрямку в Україну. Наразі в нас є наявно 2,2 мільйони на один туалет і 2,1 мільйони гривень на інший туалет. Ми очікуємо дофінансування або здійснюватимемо переміщення грошей, щоб один виконати повністю”, повідомив начальник управління інфраструктури закарпатської митниці Сергій Дуран.

Він додав, що ці два туалети на КПП «Тиса» відновлюють за кошти бюджету. Зі спецфонду на розбудову прикордонної інфраструктури закарпатської Держмитслужби мають спрямувати понад 8 мільйонів гривень.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі