На Рівненщині жінка з коронавірусом народила дитинку

17 квітня 2020 Життя, Здоров'я
Share Button
Ілюстративне фото
16 квітня до Дубенського міського пологового будинку, що на Рівненщині, на пологи надійшла вагітна жінка зі Здолбунова з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Жінка за певний час народила за допомогою кесарського розтину.

Про це повідомляє сайт ЧаРівне з посиланням на пресслужбу Дубенської міськради.

На сьогодні породілля перебуває у стані середньої важкості, дитина – на апараті штучного дихання. Хвора та її новонароджена донечка знаходяться у спеціальному обсерваційному відділенні пологового будинку, в палаті, де є окремий вхід. Це виключає будь-яку можливість зараження інших приміщень та персоналу медзакладу. А також забезпечує повний карантин та противірусну безпеку здорових жінок.

Медики, котрі працюють з хворою, мають всі необхідні засоби індивідуального захисту, в які входять одноразові комбінезони, маски, окуляри, щитки, бахіли, дві пари рукавичок. Крім того, у медперсоналу є досвід роботи в костюмах, адже свого часу приймали пологи і в ВІЛ-інфікованих пацієнток.

Дбаючи про здоров’я майбутніх породіль, керівництвом медичного закладу було прийняте рішення тимчасово припинити прийом на пологи здорових жінок. Це триватиме до виписки пацієнтки та проведення заключної дезінфекції приміщень, де вона перебувала. Жіноча консультація та гінекологічне відділення пологового будуть працювати у цей час у звичному режимі.

Читайте також: Переважно у дітей, часом у дорослих: виявлено новий симптом COVID-19

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі