Нацгвардієць Рябчук розповів, як вбив п’ятьох людей. Відео

27 січня 2022, 22:42 Життя
Share Button
Фото: МВС
Чоловік сам повідомив поліції про своє місцеперебування.

Нацгвардієць Артем Рябчук розстріляв у Дніпрі п’ятьох людей, ще п’ятьох – поранив.

Чоловік розповів правоохоронцям, що він сидить у тривожній групі, а тривожна група має автомати, які зберігаються у спеціальному ящику.

“Я беру автомат. У нас (підсумки) є такі бежевого кольору, там два магазини по десять патронів. Я заряджаю перший магазин і стріляю у тих двох – один строковик, один контрактник. Ще один строковик зі старшого призову зміг якось втекти. Після чого я знав, що ПТЗО зв’язується з частиною кожні 30 хвилин для того, аби докласти обстановку. І щоб вона не доклала, я вистрілив по ній. Після чого заходжу в закритий сейф, забираю всі рожки, які міг закинути в ранець. Потім будівля заводоуправління. Жінка мене не випускала, я кажу “відкрийте ключ, потрібно терміново вийти”. “Не можу, не можу”… Я вистрілив їй в голову. Після чого я відкрив одну з дверей виходу та почав стріляти по дверному замку, сподіваючись пройти туди. В мене нічого не вийшло”, – розповів нацгвардієць.

Потім він знайшов місце, через яке зможе перестрибнути, перерізав колючий дріт, перестрибнув через паркан і вийшов за територію заводу. На трасі чоловік зловив авто і поїхав на Лівий берег.

“Після цього я пішов, куди очі дивляться. Там “заброшка”, там я всі рожки й викинув. Приблизно їх там лежить десять”, – сказав Рябчук.

Командувач Національної Гвардії України Микола Балан написав рапорт про відставку після подій на заводі «Південмаш».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі