Онлайн-акцію до Дня Соборності України за добу підтримали понад 2,5 млн людей в усьому світі

23 січня 2022, 14:50 Життя
Share Button
Фото: vinrda.gov.ua
Вчора, 22 січня, слова підтримки “I stand with Ukraine” з емоджі "wave" заполонили глобальний простір мережі Twitter.

Онлайн-акцію #UkrainianWave в День Соборності України запустило Міністерство закордонних справ України. Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповів глава МЗС України Дмитро Кулеба.

За його словами, до акції долучись прем’єр-міністр Словенії Янез Янша, державний секретар США Ентоні Блінкен, глави МЗС Канади Мелані Жолі, Великої Британії Ліз Трасс, Латвії Едгарс Рінкевичс, Північної Македонії Буяр Османі, Австралії Меріс Пейн, Чехії Ян Ліпавський, міністерства закордонних справ, урядовці з усього світу та ще мільйони користувачів мережі.

“Ми зробили це, щоб продовжити справу понад 400 тис українців, які 32 роки тому, прагнучи Незалежності, обʼєднались у “живий ланцюг” від Києва до Львова. Це назвали Українською Хвилею. Це ще одне свідчення, що Україна не сам-на-сам з агресором. Завдяки активній дипломатичній роботі, ми маємо сьогодні безпрецедентний рівень міжнародної підтримки. І такі прості слова солідарності онлайн важливі для нас, поряд з постачанням партнерами обронної зброї та втіленням пакету болісних санкцій проти РФ”, — зазначив глава МЗС.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі