Організатори Євробачення назвали країни-учасниці конкурсу у 2021 році

26 жовтня 2020 Життя
Share Button
Фото: ілюстративне
У пісенному конкурсі Євробачення-2021 візьме участь 41 країна.

Після скасування заходу 2020 року 65-й конкурс, організований Європейським союзом радіомовлення (EBU) та його голландськими членами NPO, NOS та AVROTROS, відбудеться на роттердамській Ahoy Arena 18, 20 та 22 травня 2021 року, повідомляють організатори заходу.

Мартін Остердал, виконавчий керівник конкурсу пісні “Євробачення”, сказав: “Ми вдячні за прихильність 41 телекомпанії, яка бере участь, допомогти нам повернути Євробачення у 2021 році”.

“У нас точно такий же список країн, які б змагались у 2020 році, і ми раді, що всі вони повернуться наступного року. Спільно з нашими ведучими мовниками ми продовжуємо розробляти 4 різні сценарії та підтримувати діалог з усіма учасниками. Команда NPO, NOS та AVROTROS наполегливо працює над тим, щоб Євробачення забезпечило ажіотаж та інновації, очікувані понад 180 мільйонами глядачів, незважаючи на складні обставини”, – додав він.

Зокрема, у конкурсі візьмуть участь Україна, Великобританія, Іспанія, Італія, Кіпр, Чехія, Мальта, Росія, Австралія, Норвегія, Греція, Австрія, Франція, Німеччина, Вірменія, Азербайджан, Молдова та інші.

Фото: eurovision.tvСієце Баккер, виконавчий продюсер конкурсу “Євробачення-2021”, зазначив: “Фантастично, що ті самі 41 країна, які взяли б участь цього року, все ще хочуть приїхати до Нідерландів у травні 2021 року. Це демонструє їхню впевненість у нашій країні, зможе організувати успішний пісенний конкурс Євробачення в Роттердамі наступного року після скасування видання 2020 року “.

Як відзначив Баккер, вони поставили високу планку для створення 3 дивовижних живих шоу для аудиторії 180 мільйонів людей, навіть у такі складні часи. “Щоб досягти цього, ми працюємо над розгорнутим протоколом, який гарантує здоров’я працівників, учасників, преси та відвідувачів якомога більше”, – наголосив він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі