Половина українців проти запровадження дистанційного навчання

01 серпня 2020 Життя
Share Button
Фото ілюстративне
Приблизно половина українців не підтримує запровадження дистанційного навчання школярів через епідемію коронавірусу. Не проти такої форми навчання 32% українців.

Про це свідчать результати опитування фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва», інформує Громадське.

Найчастіше опитані казали, що через дистанційне навчання знизилась успішність дітей (26%) та не вистачало уваги від вчителів (22%).

У частини респондентів були технічні проблеми під час такої форми навчання: погана якість інтернету (21%) та відсутність пристроїв для онлайн-навчання (19%). Приблизно 20-40% опитаних з міст до 100 тисяч мешканців скаржилися на технічні проблеми.

Крім того, на думку більшості українців, головну відповідальність за якість освіти під час пандемії несе Міністерство освіти і науки (56%), а також за це відповідальний президент (11%).

Опитування проводили з 3 до 9 липня методом інтерв’ю «обличчям до обличчя». Загалом опитали 2022 респонденти від 18 років у всіх регіонах України, крім окупованого Криму та Донбасу. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

У Міносвіти та Міністерстві охорони здоров’я неодноразово запевняли, що з 1 вересня учні повернуться до шкіл. Так, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що більшість дітей зможуть піти до закладів освіти з вересня.

До того ж, відповідно до постанови уряду про адаптивний карантин, з 1 серпня Україну поділять на «зелений», «жовтий», «помаранчевий» та «червоний» рівень. І тільки на «червоному» рівні є заборона відвідування закладів освіти.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі