Помер співзасновник фестивалю «Червона рута» Тарас Мельник

23 січня 2022, 06:33 Життя
Share Button
Фото: Фейсбук
Помер Тарас Мельник на 68-му році життя через ускладнення коронавірусу.

Про це повідомила племінниця Тараса Мельника Наталія Антонова.

“Мій улюблений дядько Тарас Мельник! Дякую вам за ваш тонкий талант, за гумор, за натхнення, за те, що підтримували мене у важкі хвилини мого життя. Я пам’ятаю, як стежила за вашими руками на клавішах фортепіано, а ви сміялися і казали, “Танцюй, Наталочко”. Поруч із вами, я завжди відчувала свободу, і я понесу це почуття далі. Коли-небудь, ми знову зустрінемося, і вип’ємо вина, і горітимуть свічки в будинку, і у вікнах буде казкова, українська ніч, і смерті не буде, будемо тільки ми”. – написала вона.

Родина Тараса Мельника не вказала причини його смерті, проте раніше донька музикознавця Соломія Мельник повідомляла, що він мав ускладнення через коронавірусну хворобу, а тяжкий перебіг тривав понад місяць.

«Сьогодні, 17-го січня, народився мій тато, і сьогодні ж він народився вдруге ㅡ після перенесеної операції внаслідок ускладнень від COVID-19… Стан складний, але не безнадійний!» ㅡ писала жінка.

Тарас Мельник ㅡ відомий український музикознавець, один із засновників і директор Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», кавалер ордена «За заслуги» III ступеня, нагороджений за вагомий особистий внесок у розвиток українського музичного мистецтва, високий професіоналізм та з нагоди 20-ї річниці фестивалю.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі