Редактор зі стандартів мовлення на “Суспільному ТБ” отримуватиме 184 тис. грн щомісяця

12 листопада 2021, 06:30 Життя
Share Button
Фото з Фейсбуку
Вчора, 11 листопада, пропозицію правління створити посаду "шеф-редактор зі стандартів мовлення" підтримав комітет наглядової ради "Національної суспільної телерадіокомпанії України" з питань призначень та винагород. А це означає, що найближчим часом рішення підтримає вся наглядова рада.

Журналіст Максим Кречетов повідомив, що на пропозицію правління Акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” (“Суспільне ТБ”) щомісячна заробітна плата шеф-редактора зі стандартів мовлення становитиме 184 тис. гривень. Про це журналіст заявив на своїй сторінці у Фейсбуку.

“Шеф-редактор зі стандартів мовлення. Суспільного мовлення. Звучить дивно навіть саме по собі, типу як “редактор всього хорошого”. 184 тис. гривень на місяць – це верхня межа зарплати такого редактора після запровадження грейдингу (а він віднесений до дуже високого грейду – 3-го). От стільки він може коштувати платникам податків, котрі утримують “Суспільне мовлення”, —зазначив Кречетов.

“То для чого “Суспільному” така посадова особа за шалені гроші? Особливо після масових незаконних звільнень працівників НСТУ. А може правильно ставити запитання: для кого ця посада?” — наголосив Кречетов.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі