СБУ викрила фінансову піраміду “B2B Jewelry”

26 липня 2021 Життя, Кримінал
Share Button
Фото: СБУ
Українські правоохоронці викрили організаторів фінансової піраміди "B2B Jewelry" на нових фактах шахрайства.

Про це інформує пресслужба СБУ.

Представників “B2B Jewelry” підозрюють у шахрайстві з фінансовими ресурсами та легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом в особливо великих розмірах.

21-22 липня СБУ провела 26 обшуків за місцем проживання керівництва фінансової піраміди та в магазинах “B2B Jewelry” на території Києва, Київської, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Одеської, Харківської та Черкаської областей.

Під час проведення обшуків правоохоронці вилучили:  документи, які мають доказове значення;  ювелірні вироби; печатки юридичних осіб, які використовували під час вчинення злочинів; мобільні телефони та комп’ютерну техніку, що містять необхідну слідству інформацію; майно, у тому числі транспортні засоби, здобуті злочинним шляхом.

Також СБУ припинила роботу кількох магазинів “B2B Jewelry”, а їхні приміщення опечатали.

Для одного з підозрюваних СБУ клопотала про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Втім, Печерський районний суд  Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання (не передбачає будь-яких обмежень на переміщення чи виїзду за кордон.

Усім 4-м фігурантам провадження оголошено про підозру у шахрайстві, груповому злочині та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

На майно підозрюваних, у тому числі і на острів, розташований в Київській області, придбаний за кошти отримані внаслідок шахрайства, накладено арешт, додають в Офісі генпрокурора.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі