Спіймав палія, отримав 99.9 % знижку: у Львові започаткували флешмоб

07 квітня 2020 Життя, Львів
Share Button
ТОВ «Оптика Нова» (вул. Гнатюка, 12) започаткувала у Львові флешмоб із нагородження людей, які впіймають паліїв трави.

Як повідомляє «Оптика нова» у Facebook, флешмоб називатиметься «Будь як Божик» у честь Олега Божика, першого переможця, який нещодавно впіймав на Городоччині палія трави, викликав поліцію і вся процедура є оформлена і задокументована.

 

«Оптика Нова дбає не тільки за ваш відмінний зір, а й турбується за екологію. Нещодавно редакції інтернет порталів «Діло» та «Форпост» оголосили нагороду за протидію підпалювачам сухої трави, що як відомо руйнує екосистему України. Ми також не стоїмо осторонь і нагородили знижкою 99.9 % на сонцезахисні окуляри небайдужого громадянина, що затримав палія і домігся його покарання. Закликаємо усіх свідомих громадян долучитись до флешмобу і разом протидіяти новітнім варварам. Кожного тижня ми будемо надавати 99.9 % знижку на сонцезахисні окуляри без обмеження вартості, першому , хто засвідчить свою участь у цій боротьбі. А на честь засновника цього руху назвемо цей флешмоб «Будь як Божик », – йдеться у повідомленні.

Волонтер та реставратор Олег Божик є місцевим депутатом з Городка, який також займається різною просвітницькою роботою з пропаганди історії свого краю.

31 березня між м.Городок та с.Братковичі, о 14:45, Божик затримав палія трави. Як би не його дії, то орієнтовна площа, яка мала вигоріти становить 7 гектарів, у тому числі дві альтанки, два садки з фруктовими деревами.

«Я сьогодні впіймав палія, зупинив машину побачивши підпал, догнав його за 100 метрів від місця підпалу, привів туди, заставив все потушити і викликав поліцію, яка прибула на місце події за 10 хв (за що окрема подяка за оперативність), написав пояснення і поїхав з відчуттям маленького щастя…», – написав у Facebook Олег Божик.

Довго міркував над тим чи варто про це тут написати, наважився,не буду чорнити ту людину яка то зробила, чи мотив її…

Gepostet von Олег Божик am Dienstag, 31. März 2020

До слова, директором ТОВ «Оптика нова» є Роман Бориско.

Нагадаємо, у Львові оголосили винагороду за злісних паліїв сухої трави.

Читайте також: У Львові горів парк «Знесіння»

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі