Церкви в Україні не закриватимуть

04 квітня 2020, 21:40 Життя
Share Button
Церкви в Україні на період посилення карантинних заходів не закриватимуть.

Про це йдеться у роз’ясненні уряду щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, що діятимуть з 6 по 24 квітня, передбачених постановою №211, яке є у розпорядженні УНІАН.

«Уряд не закриває церкви, проте масові та релігійні заходи заборонені. Ми закликаємо всіх українців залишатися вдома на період карантину», – сказано у роз’ясненні.

Читайте також: Гуляти біля будинку можна, але по двоє: у Кабміні роз’яснили нові правила карантину

У ПЦУ, своєю чергою, теж прояснили ситуацію. “Проведення богослужінь у храмах з дотриманням санітарних карантинних норм та участю не більше 10 осіб – НЕ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. Разом з тим постанова КМУ накладає заборону на пересування, що на практиці обмежуватиме можливість мирян приходити до храмів”, – сказано у роз’ясненні ПЦУ.

3 квітня 2020 р. Урядом України було опубліковано зміни до карантинних обмежень. Зміни набувають чинності з 6 квітня…

Gepostet von Православна Церква України am Samstag, 4. April 2020

Нагадаємо, 3 квітня уряд посилив карантинні заходи. Зокрема, до 24 квітня заборонено: з 6 квітня перебування в громадських місцях без респіратора або захисної маски; переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років; перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу дорослих. Також заборонено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності; спортивних та дитячих майданчиків; проведення всіх масових заходів; перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу; самовільно залишати місця обсервації.

Читайте також: Як подавати документи у 1-й клас в умовах карантину

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі