У Чернівцях священник МП навмисно кашляв на журналістів та знімав це на відео

01 травня 2020 Відео, Життя, Трафунки
Share Button
Ілюстративне фото
Нещодавно чернівецька газета «Молодий буковинець» передрукувала ексклюзив «Релігійної правди», в якому видання з посиланням на власні джерела повідомляло, що у керівника Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП митрополита Мелетія пневмонія, а низка священнослужителів, зокрема секретар єпархії архімандрит Микита, хворі на коронавірус.

У редакції стверджують, що кореспондент «Молодого буковинця» звернувся в єпархію з проханням прокоментувати ситуацію, але відповіді не отримав. Проте наступного дня, 30 квітня, архімандрит Микита відвідав редакцію газети, де демонстративно кашляв на співробітників. Увесь процес священнослужитель знімав на відео, передає «Громадське».

Після цього архімандрит написав заяву до Служби безпеки України з проханням закрити редакцію газети «Молодий буковинець» на повний карантин через можливе зараження коронавірусом.

У своєму листі до СБУ секретар Консисторії Микита зазначив, що дізнався, що захворів на COVID-19, на сторінках газети «Молодий буковинець», а після цього «контактував з головним редактором та іншими особами». Водночас Микита закликав керівництво СБУ направити до редакції газети «представників відповідних служб для перевірки епідеміологічного стану у будівлі редакції.

ХТО «ЗАРАЗИВ» НА COVID-19 СЕКРЕТАРЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ?

#Розслідування ⚡️⚡️⚡️ ХТО «ЗАРАЗИВ» НА COVID-19 СЕКРЕТАРЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ і ЧИ ЦЕ ПРАВДА?1. Вчора, секретар єпархії, архімандрит Никита дізнався з сайту Молодий Буковинець, що він «достовірно» уражений на COVID-19. 2. Сьогодні, 30 квітня 2020 року о 10:00, архімандрит відвідав редакцію «Молодого Буковинця», щоби особисто запитати головного редактора Богдана Загайського: «Яким чином, пане Богдане, письменник та талант, удостоєний премії обласної комсомольської організації, провів лабораторне дослідження та визначив, що у секретаря єпархії COVID-19…» 3. Звертаємося до СБУ, Головного санітарного лікаря, Національної Поліції провести повну дезінфекцію редакції Молодого Буковинця від вірусу COVID-19 та відправити колектив та головного редактора на самоізоляцію, з причини того, що вони сьогодні контактували з «інфікованою» людиною (згідно достовірного ДІАГНОЗУ РЕДАКЦІЇ МБ).4. У разі відсутності дій по дезінфекції та ізоляції колективу видання, а також відсутності публікації Молодим Буковинцем результатів тесту архімандрита Никити на COVID-19 та прізвища людини, яка проводила лабораторне дослідження, будемо вважати, що видумане ураження є черговою брехнею пана Богдана Загайського. Журналісти, кореспонденти, редактори невже крім брехні про Церкву ви нічим більше не можете зацікавити вашого читача?P.S: Офіційно редакція Релігійної Правди, Молодого Буковинця, Букінфо, ТВА не зверталися до Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ за коментарями чи уточненням інформації. На анонімні повідомлення від незнайомців у фейсбук про здоров'я тих чи інших священників не відповідаємо. Телефон консисторії: 0372 523 351, адреса: вул. Руська, 33.P.S: дії архімандрита для вас здаються зухвалими? Не треба захищати честь та добре ім'я православних священників? Сьогодні ввечері ми опублікуємо декілька історій з життя священника Момчило Кривокапича, намісника митрополита Чорногорсько-Приморського Амфілохія, одного з найвідоміших і улюблених священників Чорногорсько-Приморської митрополії, який захищав православну віру від комуністичних хулителей у Чорногорії.Чекаємо до завтра на спростування брехні Молодий Буковинець, Релігійна правда ТВА / TVA БукІнфо та вибачення. Якщо ні, будемо публікувати докази недостовірної інформації.

Gepostet von Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ am Donnerstag, 30. April 2020

Читайте більше новин на тему: Московський патріархат

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі