У Львові невловимий рудий пес знову покусав людей

Share Button
Фото ілюстративне
Вчора, 21 лютого, на вул. Пекарський рудий, чіпований собака вкусив жінку.

Про це повідомила Христина Кульчицька у Facebook.

«Увага!!! Будьте обережні!!! Сьогодні на вул. Пекарський мене вкусив пес: рудий, чіпований, невеликий. Сталось це недалеко від інфекційної лікарні. В мене жахливий шок, бо це перший раз з псом такееее!!! Всеньке своє життя для мене собаки були моїми найкращими супутниками та найвірнішими друзями. Та зараз не про це: за сьогодні я 4!!! звернулась з цим випадком у травмпункт 8-ї лікарні! Кусає собака вже не перший місяць. Попереду на мене чекають вакцини: від сказу, від правця. Фото з нету, але пес на фото дуже схожий на того, що мене вкусив. Будьте обережні та бережіть себе», – написала Христина Кульчицька.

У цьому районі рудий собака вже неодноразово нападав на людей, десятки людей скаржилася на нього і на укуси. Однак і до сьогодні цього «злочинця» не спіймано.

Начальниця ЛКП «Лев» Оксана Кошак у коментарях написала, що вже два роки вони полюють на цього собаку.

«Шукаємо цього собаку уже два роки. Його відпускають невідомі люди побігати звечора до ранку тиждень-два і потім знову закривають. Патрулюємо місяцями цю територію і за дня жодного разу його не бачили. Один раз з самого ранку ловці побачили, але він в один момент забіг на Личаківське кладовище, де його знайти вже було не реально. Продовжуємо щоденні патрулювання», – повідомила Оксана Кошак.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі