У Львові призупинять подавати опалення в садочки

09 жовтня 2019 Життя, Львів
Share Button
Фото: Укрінформ
З п’ятниці, 11 жовтня, призупинять подачу опалення до бюджетних установ.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

У зв’язку з потеплінням, з цієї п’ятниці, 11 жовтня, планують призупинити подачу опалення до бюджетних установ. Станом на сьогодні опалення подається до 246 установ гуманітарного блоку – школи, садочки, лікарні та поліклініки, заклади культури.

Читайте також: Закрутити роман восени

«Синоптики прогнозують потепління – температура підніметься до +20 градусів, тому з п’ятниці можемо зупинити подачу опалення до бюджетних установ», – повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження міського голови, 4 жовтня стартував опалювальний сезон у школах, садках, закладах охорони здоров’я та культури, на підставі звернень керівників цих закладів.

Опалювальний сезон для населення розпочинається на основі погодних умов – якщо впродовж трьох діб середньодобова температура не перевищуватиме +8°С.

Читайте також: Побороти організму застуду допоможуть спеції

Як повідомляв на брифінгу в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець, тепловики на 100% готові подавати теплоносій і до житлових будинків. Однак, рішення буде прийнято лише на основі погодних умов – якщо впродовж трьох діб середньодобова температура не перевищуватиме +8°С.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі