У Львові відкрили мурал волонтерам-стоматологам, які лікують військових у зоні ООС

11 липня 2021 Життя, Львів
Share Button
Фото: Dailylviv
У Львові відкрили мурал, присвячений лікарям-волонтерам, які надають стоматологічну та імплантаційну допомогу військовим у зоні проведення ООС.

На муралі зображено лікаря, який рятує від зубного болю бійця на сході України в польових умовах у зоні здійснення Операції об’єднаних сил. Художній твір написано на стіні Центру стоматологічної імплантації і протезування “ММ” у Львові, інформує Dailylviv.

Автором муралу є київсько-харківський художник Андрій Пальваль. Це – одна з перших його робіт у Львові. Дотепер художник відомий масштабними полотнами у центрі та на сході України. Зокрема, у Харкові – найбільшим в Україні портретом Тараса Шевченка на фасаді 17-поверхового житлового будинку.

Появу стінописного портрету, зокрема в колишній столиці України, художник пояснює так:  “У Харкові треба було нагадати історію, що Харків – це Україна. Були приклади сусідніх областей, де з’явилися так звані “лнр” і “днр”. Ми були за крок до цього – появи псевдореспубліки на Харківщині”.

На заході України, в Чернівцях, Андрій Пальваль і його колега Роман Партола написали портрет у форматі муралу відомого актора і режисера Івана Миколайчука в образі сільського філософа Фабіана з фільму «Вавілон-ХХ».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі