У Львові з вокзалу шпиталізували сімох українців

20 березня 2020, 21:31 Життя, Здоров'я, Львів
Share Button
Сьогодні ввечері відбувся брифінг за участі Андрія Васька - т.в.о. директора департаменту охорони здоров'я ЛОДА. Основна тема: перший випадок коронавірусу, зафіксований на Львівщині, та кількість осіб, які було госпіталізовані з підозрою на це небезпечне захворювання.

Що стосується ситуації з лікарем, який повернувся з Німеччини 13 березня, здав аналізи у приватній клініці і результат виявився позитивним, то відомо, що наразі стан цього чоловіка  задовільний і без ознак хвороби.

“Повернувся з-за кордону 13 числа, і відтоді перебував на самоізоляції. Разом з дружиною вони  здали аналізи у приватній лабораторії. В нього – позитивний, а в неї – ні. Взяли повторні аналізи і віддали в лабораторію Центру громадського  здоров’я МОЗ. Відтак, цей чоловік не потребує лікування і буде на домашньому карантині до отримання офіційних результатів. Для цієї людини немає підстав перебувати в медичному закладі», – сказав Васько.

Також, за словами чиновника, всі люди, які повертаються з-за кордону, ретельно перевіряються на наявність симптомів коронавірусу.

«Сьогодні із Польщі повернулося  5 потягів, де було  від 500 до 800 осіб. 660 з них вийшли сьогодні на станції «Львів». Спершу  їх оглядали на станції «Мостиська». Міряли температуру і  робили деякі аналізи. Потім температуру міряли у Львові. Відтак в інфекційну лікарню на діагностику шпиталізували  7 осіб. Решта громадян отримали рекомендації на самоізоляцію і дотримання карантину», – додав Васько.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі