У мерії пояснили, чому в деяких будинках холодні батареї

19 грудня 2019 Життя, Львів
Share Button
Через теплу погоду ЛМКП "Львівтеплоенерго" подає теплоносій нижчої температури, аніж зазвичай взимку.

Про це передає кореспондентка ІП Діло з брифінгу у Львівській міській раді.

“Опалювальний сезон ніхто не припиняв, він триває, – пояснила заступниця  міського голови Львова з питань житлового-комунального господарства Ірина Маруняк. – Опалення подається відповідно до температурного графіку. Тобто, з огляду на плюсову температуру зовнішнього повітря, теплоносій подається нижчої температури, аніж за холодної зими”.

За словами чиновниці, у Львові 2 137 будинків підключені до центрального опалення. І 97% з них мають лічильники, що дозволяє регулювати подачу тепла самостійно. В інших будинках, де такі лічильники відсутні, подача тепла регулюється централізовано.

“При підвищенні температури вище +6 … +8 градусів повністю перекривається подача теплоносія на будинок, – зазначила Ірина Маруняк. – Коли температура опускається нижче +6 градусів, подача теплоносія відновлюється”.

Вона також наголосила, що регулювання подачі тепла у будинках, що належать ОСББ, повинна виконувати відповідальна особа, призначена мешканцями будинку. Таке регулювання потрібно робити технічно правильно, тому в “Львівтеплоенерго” готові показати, навчити і проконсультувати, як це робити.

Читайте також: Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР отримав нового очільника

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі