У РНБО знайшли російський слід на марші антивакцинаторів у Києві

24 листопада 2021 Життя, Здоров'я
Share Button
Фото з відкритих джерел
На черговій акції противників вакцинації проти коронавірусу помітили протестувальниць з плакатами "Я – жива людина, а не товар. Скажи QR-кодам "ні", "Стоп QR-код". На банерах були зображені перекреслені QR-коди, які після сканування направляли на сайт путінської партії "Єдина Росія".

Про це інформує пресслужба РНБО.

“Підтвердженням реалізації спеціальних інформаційних антивакцинальних заходів зі сторони Росії є проведення чергового маршу противників вакцинації від COVID-19. Учасники на плакатах “Стоп QR-код” розмістили QR-код, який дає перехід до вебсайту російської політичної партії “Єдина Росія”, – мовиться у повідомленні.

Самі ж протестувальниці пояснили, що, мовляв, взяли QR-код з інтернету. Перекресливши його вони буцімто заявили, що виступають проти антиукраїнської політики “Єдиної Росії.

РНБО ще наприкінці жовтня заявила, що Росія розпочала в Україні антивакцинальну кампанію, яка спрямована на збільшення смертності в нашій країні. Фейкову інформацію про нібито шкоду від щеплення поширюють телеграм-канали, які ведуть російські агенти. Ті посилаються на фейкові дослідження про небезпеку вакцин.

До цього залучили навіть московську церкву. Цікаво, що її позиція щодо вакцинації є негативною в Україні, однак схвальною в Росії.

Фахівці радять українцям довіряти лише офіційним джерелам інформації щодо безпечності вакцин проти коронавірусу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі