Українець поставив рекорд України завдяки листуванню з дружиною

04 лютого 2022, 16:48 Життя
Share Button
Фото: Суспільне Волинь
Житель Луцька став рекордсменом України за кількість слів "люблю" та "любов".

Як повідомило видання “КП в Україні”, найромантичнішим рекордсменом визнали 82-річного Євгена Пилипчука. Чоловік – кандидат технічних наук та ексдекан Луцького національного технічного університету.

До Книги рекордів України він потрапив завдяки листуванню зі своєю дружиною впродовж 60 років.

Жінка Євгена Пилипчука померла три роки тому, зараз він живе сам.

В юності закохані змушені були кілька років жити в розлуці й за цей час було написано 102 листи: 427 сторінок рукописного тексту, в якому 781 раз було згадано слово “любов”.

Пара познайомилася на танцях у Нововолинську. Знайомство швидко переросло у велике почуття, але бути разом їм заважало навчання в різних містах. Євген навчався в Харкові, а Ольга була на Волині. Два роки вони листувалися до весілля, а потім ще рік – після. Після возз’єднання пара на багато років забула про архів з листами.

Але після смерті дружини Євген знову дістав ці листи та почав перечитувати.

“Знайшов листи, почав їх читати десь о четвертій годині дня і вже спати не лягав. Вранці прийняв рішення: листи повинні побачити люди. Тоді й подав заявку до Національного проєкту “Книга рекордів України”. Я нарахував понад 160 листів.

Фото: КП в Україні

Є листи по 20 сторінок, в які я не вкладався і продовжував закінчувати один лист на наступних 20 сторінках. А в Олі найбільш рекордним був другий рік листування. Один лист вона мені писала 8 днів поспіль. Вийшло 42 сторінки рукописного тексту шкільного зошита”, – розповів рекордсмен.

До Книги рекордів України листи потрапили не за свою кількість чи обсяг. А за те, скільки разів в них зустрічається слово “любов“.
Тільки за другий рік листування воно там зустрічається 781 раз.

“За нашим листуванням можна відстежити, як ми відстоювали свою позицію. Але про що б ми не сперечалися, моя дружина врешті-решт говорила: “Я вважаю інакше, але нехай буде по-твоєму. Роби, як вважаєш за потрібне”, – зізнався чоловік.

Євген Пилипчук вирішив написати роман про ці листи – “Нехай розкажуть листи”.

Зараз він працює над книгою і зізнається, що немов скинув з плечей десятки років і повернувся в минуле. До нього навіть повернувся “молодий почерк”, хоча в останні роки букви скакали по папері, і він сам не міг розібрати написане.

“Наше листування важливе для прочитання в сучасних телевізійно-інтернетних умовах. Про таку любов ніхто не пише, Не покаже. А я хочу, щоб молоді навчилися цінувати любов і розуміли, що це таке”, – розповів Євген і додав, що пише цей роман, у першу чергу, для свої 13-річної правнучки, щоб вона теж дізналася про кохання своїх прабабусі й прадідуся.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі