Українці інвестували у сонячні панелі близько 560 млн євро – Держенергоефективності

26 жовтня 2020 Економіка, Життя
Share Button
Фото: Держенергоефективності
У ІІІ кварталі 2020 року кількість родин, які перейшли на "чисту" енергію та вирішили встановити сонячні панелі, зросла на майже 2 тисячі. Загалоом енергозалежних користувачів стало на 8% більше, на сьогодні їх кількість сягнула 27 623.

Про це повідомляє пресслужба Держенергоефективності.

Загальна потужність сонячних електростанцій приватних домогосподарств склала 712 МВт, з яких у ІІІ кварталі 2020 року було введено 53 МВт (+8 %).

“За нашими оцінками, починаючи з 2015 року, домогосподарства  інвестували у сонячні панелі близько 560 млн євро. Це внесок у власну енергонезалежність та автономність, а також у розвиток масштабного українського ринку послуг та обладнання у «зеленій» енергетиці”, – зазначив т.в.о. голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

“Завдяки СЕС домогосподарства не лише заощаджують на комунальних послугах, а й змінюють поведінку на енергоефективну. Адже вони розуміють, що кожен збережений, невикористаний кВт електроенергії дозволяє повертати вкладені інвестиції”, – пояснив заступник голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі