В УПЦ МП заявили про “найбільший конкурс” до її семінарій за останні роки

08 серпня 2020 Життя
Share Button
Фото: Українська Православна Церква
Цього року в Київські духовні школі (Київська духовна академія та семінарія) УПЦ МП найбільший конкурс за останні декілька років.

Про це пише Главком, посилаючись на повідомлення протоієрея Миколая Данилевича, заступника голови відділу зовнішніх зносин цієї релігійної організації.

Зазначається, що Данилевич не уточнив конкретного числа охочих отримувати освіту у духовних закладах освіти Московської церкви в Україні, не вказав який конкурс на одне місце у цих навчальних закладах. Але при цьому протоієрей висловив велике задоволення тим, що попри репутацію церкви в українському суспільстві молоді люди начебто масово висловлюють бажання до неї приєднатися.

“Церква живе за якоюсь іншою логікою. Здається, ну хто вже піде вчитися в наші духовні семінарії? А тим більше в Києво-Печерську Лавру – вогнище коронавірусу. На всю ж країну недавно трубили про це. Адже ж молоді хлопці, які йдуть вчитися на священнослужителів, також читають і дивляться ЗМІ”, заявив Миколай Данилевич.

Йдеться, що протоієрей лише запевняє, що «цього року в Київські духовні школі найбільший конкурс за останні декілька років. І це попри багаторічні «інформаційні атаки» на церкву, попри «шельмування», всупереч формуванню негативного образу, всупереч «зловтішанню і пророкуванням ворогів» церкви про те, що УПЦ (МП) розпадеться як Партія регіонів.

“А молоді хлопці йдуть в семінарії. І це означає, що в Церкви є майбутнє. При чому якісне майбутнє, бо є з кого вибрати, бо є конкурс. Значить, Господь не перестає кликати нових і нових служителів Собі, що йдуть до Його Церкви всупереч всім старанням ворожих сил”, наголосив протоієрей.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі